Digjet një shtëpi në Gostivar - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Gostivar

Gostivari

Digjet një shtëpi në Gostivar

Më: 11 dhjetor 2018 Në ora: 11:47
Digjet një shtëpi në Gostivar

Nuk ka të lënduar në zjarrin që mbrëmë rreth mesnatës shpërtheu në shtëpinë në rrugën “Mara Ugrinova” në Gostivar. Në zjarrin janë djegur çatitë e dy shtëpive dhe brendia e katit të epërm të njërës prej tyre.

Intervenimi i shpejtë i zjarrfikësve ka penguar tragjedinë dhe pasoja më të rënda, me faktin se në njërën nga shtëpitë kanë fjetur familjarët, ndërsa objektet e djegura gjenden në një lagje të ngushtë.

Zjarri me siguri është paraqitur në çatinë e shtëpisë, pronë e A.D (68) dhe shpejt rreth mesnatës është përhapur në objektet përreth.

Në vijim është mbikëqyrja në vendin e ngjarjes me çka do të dihen arsyet e zjarrit dhe dëmit të shkaktuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...