Parduzi frikëson Shalën! - Bota Sot
Parduzi frikëson Shalën!

Hendboll

Parduzi frikëson Shalën!

Nga: K. Goca Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 17:12
Parduzi frikëson Shalën!

Arben Parduzi ka krijuar një ekip të frikshme dhe që shumë lehtë mund të stolisen me titullin e kampionit në konkurrencën e femrave.

Hendbollistet vushtrriase janë nënkampione të Kosovës me 16 pikë, por aq pikë ka edhe liderja Istogu. Trajneri i Vushtrrisë, Arben Parduzi, është i frikshëm për trajnerin e Istogut, Faruk Shalën.

Shala frikën e vetme e ka nga Vushtrria dhe jo nga skuadra tjera. Parduzi pretendon të bëjë ekip edhe më të fortë për pranverë dhe ta rikthejë titullin e në qytetin që jeton me sportin me traditë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...