Mposht kundërshtarin për 138 sekonda, fiton 9 milion dollarë - Bota Sot
Mposht kundërshtarin për 138 sekonda, fiton 9 milion dollarë

Hendboll

Mposht kundërshtarin për 138 sekonda, fiton 9 milion dollarë

Më: 3 janar 2019 Në ora: 15:42
Mposht kundërshtarin për 138 sekonda, fiton 9 milion dollarë

Boksieri 41-vjeçar Floyd Mayweather ka arritur të mund kampionin japonez të kickbox brenda 138 sekondave duke fituar 9 milionë dollarë. Një shifër rekord e fituar brenda një afati kohor të pabesueshëm dhe kjo ka bërë që të fillojnë polemikat.

Megjithatë nuk ka ndërmend të merret me to aspak boksieri amerikan, i cili si kundërpërgjigje, ka publikuar një pjesë të shumës së fituar në sediljet e makinës së tij Rolls Royce Phantom, dhe të gjitha këtë paratë ishin në jen japonez, si për të konfirmuar që ishin paratë e asaj ndeshjeje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...