Trajneri i Prishtinës me grua bën tifozllëk për një ekip ballkanike - Bota Sot
Trajneri i Prishtinës me grua bën tifozllëk për një ekip ballkanike

Hendboll

Trajneri i Prishtinës me grua bën tifozllëk për një ekip ballkanike

Nga: K. Goca Më: 18 janar 2019 Në ora: 10:42
Trajneri i Prishtinës, Taib Kabashi, me gruan e tij, Sumra

Trajneri i Prishtinës, Taib Kabashi, me gruan e tij, Sumra, kanë qenë të pranishme në ndeshjen e hendbollit mes Spanjës dhe Kroacisë, e cila u fitua nga kroatët me rezultat 23:19.

Kabashi me gruan ka bërë tifozllëk për ekipin kroat! Aty ka qenë edhe djali i tij hendbollist Enisi. Kabashi ka shikuar atmosferën në palestrën në Munih dhe ka pa se çfarë do të thotë niveli më i lartë botëror, siç është Kampionati Botëror.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...