Ahmet Petrova hape kuletën, çka po pret burrë... - Bota Sot
Ahmet Petrova hape kuletën, çka po pret burrë...

Hendboll

Ahmet Petrova hape kuletën, çka po pret burrë...

Nga: Kemajl Goca Më: 7 mars 2019 Në ora: 12:15
Ahmet Petrova hape kuletën, çka po pret burrë...

Dha dorëheqje Skënder Ramadani nga posti i kryetarit të klubit të hendbollit Kastrioti nga Ferizaj (femrat), i cili tha se ka lëshuar rrugë për të tjerët dhe për të mirën e klubit.

Është koha që në klub pas një kohe të rikthehet si kryetar Ahmet Hysenaj-Petrova. Atëherë, Petrova, çfarë ka që nuk e hap kuletën apo çka po pret burrë.

Është koha që ai ta tregojë frymën e një njeriut human e që e do sportin, ta kthejë klubin në nivelin më të mirë, sepse nuk e meriton të jetë në këtë gjendje të rëndë financiare apo që ka ftuar shtatë herë titullin që nga periudha e pas luftës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...