Shqiptarja nga Mali i Zi po çmend rivalet - Bota Sot
Shqiptarja nga Mali i Zi po çmend rivalet

Hendboll

Shqiptarja nga Mali i Zi po çmend rivalet

Nga: Kemajl Goca Më: 8 mars 2019 Në ora: 16:40
Shqiptarja nga Mali i Zi po çmend rivalet

Një veshje si rrallë herë, por që i shkon fortë për trupin për faktin se është sportiste dhe i ka hije.

Është fjala për shqiptaren nga Mali i Zi, Dijana Ujkiq (22 vjeç), hendbollistja më e mirë shqiptare që luan për kampionen e Malit të Zi Buduçnosti dhe është pjesë e kombëtares së Malit të Zi. Dijana me shoqet e saja ka kremtuar 8 marsin dhe në mënyrë madhështore.  

Image

Dijana ka veshur një fustan shumë seksi që i shkon për fytyre dhe ka mahnitur të gjithë, duke i çmend edhe rivalet e saja. I ka çmendur për faktin si për veshje të shtrenjtë e të bukur, por edhe me pamje edhe me trupin e saj të bukur veçmas me fytyrën shumë simpatike. Dijana ka ngjyrë pothuajse të çokolatës, e qetë dhe me ambicie të mëdha.  Shkurt e shqip është eksplozive si në fushën e lojës po ashtu edhe në veshje, sidomos kur del në bikini, i lë të gjithë pa frymë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...