A e kanë këtë buzëqeshje mes vete edhe tani Ahmet Petrova dhe Agim Aliu? - Bota Sot
A e kanë këtë buzëqeshje mes vete edhe tani Ahmet Petrova dhe Agim Aliu?

Hendboll

A e kanë këtë buzëqeshje mes vete edhe tani Ahmet Petrova dhe Agim Aliu?

Nga: K. Goca Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:05
 A e kanë këtë buzëqeshje mes vete edhe tani Ahmet Petrova dhe Agim Aliu?

Nuk thonë kot se fotografia kujton të gjitha momentet e të kaluarës, kur ishe i ngazëllyer apo i dëshpëruar! Një fotografi para disa viteve, sigurisht e vitit 2017, mes Ahmet Hysenajt – Petrova, ish kryetar i klubit të hendbollit Kastrioti nga Ferizaj meshkuj e femra (por sot nuk është pjesë e këtyre klubeve) dhe Agim Aliut, aktualisht kryetar i Komunës së Ferizajt.

Image

Ahmet Petrova dhe Agim Aliu

Para se të vinte në krye të Komunës Aliu, Petrova kishte realizuar një foto pothuajse në shikim dukej shumë rrezatuese, vërtet mahnitëse për nga mënyra e buzëqeshjes, ku shihen edhe fytyra të shkëlqyera! Merret vesh se nuk janë më të buzëqeshur sikur dikur apo sikur në vitet e kaluara, kanë ftohur raportet! A mos vallë raporte janë ftohur për shkak të sportit?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...