Skandal, ja si rrihen femrat mes vete në Prizren - Bota Sot
Skandal, ja si rrihen femrat mes vete në Prizren

Hendboll

Skandal, ja si rrihen femrat mes vete në Prizren

Nga: K. Goca Më: 9 prill 2019 Në ora: 15:12
Skandal, ja si rrihen femrat mes vete në Prizren

Rrahje (KHF Prizreni-KHF KEK-u) në palestrën e sportit në Prizren, që ka shokuar të gjithë të pranishmit, që ishin duke përcjellë ndeshjen e Ligës së Parë të Kosovës në hendboll (femrat).
Rrahje mes hendbollisteve femrave ka qenë tronditëse për të gjithë që ishin duke e përcjellë këtë sfidë! 
Hendbollistet përfshihen në rrahje, por falë ndërhyrjeve të kryesive të klubeve të Prizrenit dhe KEK-ut nga Kastrioti u evitua rrahja masive. Në video shihen se si e godasin njëra – tjetrën dhe britma trishtuese, që kjo aspak nuk i ka hije kësaj loje që ka traditë në vendin tonë. Këtë video e ka dërguar një lexues i gazetës kombëtare “Bota sot!”, duke treguar se çfarë ndodhi në javën që e lamë pas! E turpshme apo jo!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...