Ka patur diskutime lidhur me raportin e punës në FHK - Bota Sot
Ka patur diskutime lidhur me raportin e punës në FHK

Hendboll

Ka patur diskutime lidhur me raportin e punës në FHK

Më: 19 prill 2019 Në ora: 13:30
Ka patur diskutime lidhur me raportin e punës në FHK

Në ambientin e Sheshit 21 në Prishtinë është mbajtur Kuvendi i Rregullt i Punës i Federatës së Hendbollit të Kosovës.

Me pjesëmarrjen e shumicës së delegatëve, në Kuvend janë miratuar të gjitha pesë pikat e rendit të ditës dhe poashtu është bërë planprogrami financiar dhe i punës. Ka patur diskutime lidhur me raportin e punës, që është miratuar me sygjerimet e dhëna.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...