Bukuroshja nga Mali i Zi po rrezitet në Kuqishtë të Rugovës - Bota Sot
Bukuroshja nga Mali i Zi po rrezitet në Kuqishtë të Rugovës

Hendboll

Bukuroshja nga Mali i Zi po rrezitet në Kuqishtë të Rugovës

Nga: Kemajl Goca Më: 29 maj 2019 Në ora: 11:05
Bukuroshja nga Mali i Zi po rrezitet në Kuqishtë të Rugovës

Panoramë e bukur në Kuqishtë të Rugovës. Bukuroshja nga Tuzi i Malit të Zi, Suzana Ujkiq, po rrezitet në ambientin e bukur dhe është shumë gazmore. 
Suzana hendbolliste e Istogut, kampione e re dhe fituese e Kupës së Kosovës, si dhe pjesë e kombëtares së Kosovës. Ajo po ndihet fortë mirë në shtetin e Kosovës dhe po jeton me sukseset e klubit Istogu, e cila edicionin që sapo përfundoi ka treguar forcën e vërtetë të saj.

Image

Suzana është prej hendbollisteve më të mira në vendin tonë, prej se ka ardhur në KHF Istogu padyshim se i ka dhënë edhe një siguri edhe vijës së mbrojtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...