Sportistja shqiptare e puth pitbullin  - Bota Sot
Sportistja shqiptare e puth pitbullin 

Hendboll

Sportistja shqiptare e puth pitbullin 

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 16:01
Dijana

Ka respekt të veçantë për kafshë, sidomos për pitbullët e racës Frenchie! Kjo është Dijana Ujkiq, hendbollistja më e mirë shqiptare, me prejardhje nga Tuzi dhe është lojtare e kombëtares së Malit të Zi.

Ajo e ka një respekt për këtë racë të kafshëve dhe me shumë dashuri përkujdeset, mbase edhe e puth fortë, sepse e konsideron si kafshë shumë moderne!

Image

Dijana tani e tutje do të luajë në klubin elit të Rumanisë, CS Magura Cisnadie. Synimet e saja është të shënojë suksese të mëdha me ekipin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...