Tre lojtarët e Kombëtares së Kosovës firmosin marrëveshje të reja me Besën - Bota Sot
Tre lojtarët e Kombëtares së Kosovës firmosin marrëveshje të reja me Besën

Hendboll

Tre lojtarët e Kombëtares së Kosovës firmosin marrëveshje të reja me Besën

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 18:27
Tre lojtarët e Kombëtares së Kosovës firmosin marrëveshje të reja me Besën

KH Besa Famgas nga Peja, kampion i ri i Kosovës, vazhdon të mendojë për të ardhmen dhe rezultat i kësaj është rinovimi i kontratës me tre hendbollistët më të mirë të ekipit të parë.

Lojtarët Egzon Gjuka, Bujar Ramosaj, Kastriot Jupa ka hedhur firmën në kontratën e re me KH Besa Famgas, duke u lidhur me ekipin nga Peja, bëhet e ditur nga klubi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...