Kosova për Kosovën - Bota Sot
Kosova për Kosovën

Hendboll

Kosova për Kosovën

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 16:11
Kosova për Kosovën

Ndeshjen me Poloninë e kanë madhështuar me praninë e tyre futbollistet e Kombëtares së Kosovës, të udhëhequra nga përzgjedhësja Afërdita Fazlija. Përkahja e tyre ishte e zëshme dhe me vlerë të madhe për ne.

Poashtu të organizuar në palestër ishin edhe hendbollistet dhe hendbollistët e Prizrenit, por edhe hendbollistë e njerëz të sportit nga qytete tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...