Prishtina përshëndetet me Krasniqin - Bota Sot
Prishtina përshëndetet me Krasniqin

Hendboll

Prishtina përshëndetet me Krasniqin

Nga: K. G. Më: 18 qershor 2019 Në ora: 12:31
Prishtina përshëndetet me Krasniqin

Klubi i hendbollit Prishtina ndahet me hendbollistin Kreshnik Krasniqi, ky i fundit do të vazhdojë karrierën në Gjermani. 

“Një darkë lamtumirëse për kapitenin e klubit Kreshnik Krasniqi i cili do të vazhdojë karrierën në Gjermani në klubin SG Kempten-Kottern, të qytetit Kempten në Allgau. 

Nikit i dëshirojmë shëndet e suksese dhe e mirëpresim në të ardhmen si pjesë të klubit. Shfrytëzuam rastin po ashtu që të bëjmë një analizë të sezonit të kaluar dhe planet për vitin e ardhshëm.

KH Prishtina do të vazhdoj me punën me gjeneratat e reja dhe në zhvillimin e lojtarëve vendor dhe mundësisht pa investime në lojtarët e huaj”, bëhet e ditur nga KH Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...