Ja kush e kualifikoi Kosovën pa u kualifikuar - Bota Sot
Ja kush e kualifikoi Kosovën pa u kualifikuar

Hendboll

Ja kush e kualifikoi Kosovën pa u kualifikuar

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 16:36
Ja kush e kualifikoi Kosovën pa u kualifikuar

Lojërat e mira të Kombëtares së Kosovës e shtyn edhe Federatën Evropiane të bënë gabime ne publikimin e tyre ne rrjetet sociale.

Image

Më posht po e postoi vlerësimin e ndeshjes Gjermani - Kosovë ne te cilën për Kosovën shkruajnë se duhet te ndihen krenar me rezultatet ne kualifikime.

Ne foton e dytë keni gabimin ku paraqesin se Kombëtarja e jonë është kualifikuar për EURO 2020. ]

Pati shumë reagime dhe adminit te faqës ju deshën shumë kërkim falje ne reagimet e shumëta, shkruan nga Federata e Hendbollit e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...