Abazi jep dorëheqje,Thaqi në krye të klubit - Bota Sot
Abazi jep dorëheqje,Thaqi në krye të klubit

Hendboll

Abazi jep dorëheqje,Thaqi në krye të klubit

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 14:34
Abazi jep dorëheqje.Thaqi në krye të klubit

Kryesia e klubit të hendbollit Kastrioti, njofton qytetarët e Ferizajt dhe të gjithë hendbolldashësit se kryetari i deritanishëm Lulzim Abazi ka dhënë dorëheqje. 
Kryesia e klubit në po të njejtën mbledhje kanë propozuar dhe kanë votuar unanimisht qe kryetar i klubit të jetë Nehat Thaqi , i cili ishte anëtarë i deritanishëm i kryesisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...