Atmosferë shumë e mirë te Kombëtarja U21

Hendboll

Atmosferë shumë e mirë te Kombëtarja U21

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 10:25
Atmosferë shumë e mirë te Kombëtarja U21

Atmosferë shumë e mirë te Kombëtarja U21Kombëtarja U21 e Kosovës në hendboll po vazhdon përgatitjet për kampionatin botëror të muajit të ardhshëm.

Ushtrimet po zhvillohen në Banjë të Pejës, ndërsa atmosfera është shumë e mirë.

Djemtë dhe shtabi teknik shfrytëzuan pushimin mes stërvitjeve për t’u relaksuar në qytetin e bukur të Istogut. Drejtori për Kulturë, Rini dhe Sport i Komunës së Istogut, Drin Sadikaj ka organizuar një pritje për lojtarët dhe shtabin teknik në restoranin e njohur "Trofta".

Takimi me zyrtarët istogas është bërë në kuadër të bashkëpunimit dhe përkrahjes dhe poashtu të përpjekjeve për ofrimin e kushteve sa më të mira për kombëtaren tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat