Skënder Alija: ‘Bota sot’ ka bërë një punë të madhe para luftës e deri me sot - Bota Sot
Skënder Alija: ‘Bota sot’ ka bërë një punë të madhe para luftës e deri me sot

Hendboll

Skënder Alija: ‘Bota sot’ ka bërë një punë të madhe para luftës e deri me sot

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 17:00
Skënder Alija: ‘Bota sot’ ka bërë një punë të madhe para luftës e deri me sot

Skënder Alija, kryetar i klubit të hendbollit Shqiponja nga Gjakova (femrat), ndër klubet më të organizuara në vendin tonë, shpreh mirënjohje të veçantë për gazetën kombëtare “Bota sot”. 

“I jemi mirënjohës gazetës ‘Bota sot’, në veçanti gazetarit për sport Kemajl Gocës për punën që po e bën. 

Gazeta ‘Bota sot’ ka bërë një punë të madhe e profesionale para luftës e deri me sot, nuk ka lënë ngjarje sportive pa plasuar në opinion, duke e njoftuar saktë. 

Kam besim që edhe në të ardhmen ‘Bota sot’ do të vazhdojnë  me këtë ritëm, ta përcjellin sportin e Kosovës në veçanti si gjithmonë përcjellin dhe informojnë opinionin për hendbollin si në Kosovë po ashtu edhe në Diasporë. Në emër të KH Shqiponja i dëshirojmë edhe shumë suksese”, thotë Alija.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...