Mbi 50 hendbolliste të reja dhe mbi 20 hendbollistë në kampin e Gjakovës

Hendboll

Mbi 50 hendbolliste të reja dhe mbi 20 hendbollistë në kampin e Gjakovës

Më: 2 korrik 2019 Në ora: 11:14
Mbi 50 hendbolliste të reja dhe mbi 20 hendbollistë në kampin e Gjakovës

Mbi 50 hendbolliste të reja dhe mbi 20 hendbollistë të rinjë janë mbledhur në Gjakovë ku deri më 7 korrik mbahet "Raiffeisen Kampi Veror 2019".

Të rinjëve mirëseardhje u kanë dëshiruar përgjegjësit e kampit tradicional e poashtu drejtues të FHK-së.

Për një javë të rinjtë do të punojnë intenzivisht, ndërsa te ata është parë vullnet i madh dhe disponim i mirë për t'iu përgjigjur kërkesave të trajnerëve. 

Hapja solemne u bë  sot nga ora 10:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat