Sportistja e Malit të Zi në Kosovë, me veshje çmend fansat e saj - Bota Sot
Sportistja e Malit të Zi në Kosovë, me veshje çmend fansat e saj

Hendboll

Sportistja e Malit të Zi në Kosovë, me veshje çmend fansat e saj

Nga: Kemajl Goca Më: 25 gusht 2019 Në ora: 18:44
Sportistja e Malit të Zi në Kosovë, me veshje çmend fansat e saj

E ndërron veshjen sipas kohës, por edhe sipas vendit që e kërkon. Është shumë modeste sportistja nga Mali i Zi, shqiptarja Suzana Ujkiq, e cila është ndër hendbollistet kryesore në KHF Istogu, kampione dhe fituese e Kupës së Kosovës.

Image

Suzi siç e thërrasin shoqet, ka ndërruar veshjen, kësaj radhe shihet me një fustan me ngjyrë të zezë e simpatik dhe me një pamje shumë të bukur nga ana e frizurës, duke çmend fansat që ka në profilin e saj.

Fustani i shkon për fytyre pothuajse i përshtatet edhe fytyrës së saj si braziliane dhe në anën tjetër Suzi duket në top formë.

Image

Krejt në fund, Suzi ishte në një dasmë familjare e cila u përkujdes edhe ajo për të vallëzuar e kënduar dhe i dha një shije të këndshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat