Kastrati: Mos e fshehni krizën në hendbollin e Kosovës

Hendboll

Kastrati: Mos e fshehni krizën në hendbollin e Kosovës

Nga: K. G. Më: 2 tetor 2019 Në ora: 15:49
Kastrati: Krizën në hendboll, po tentojnë që ta fshehin!

Ish hendbollisti pejan, Enis Kastrati, iu tërheq vërejtjen, se hendbolli është në krizë të rëndë! 

“Se hendbolli kosovar është në krizë ajo është më së evidente, shih klubet se çfarë gjendje janë dhe s’do koment, pastaj ajo krizë po reflektohet edhe në ekipet përfaqësuese.

Po çka është më preokupuese, disa që janë afër hendbollit po tentojnë që këtë krizë ta fshehin edhe po lënë me kuptu që çdo gjë është mirë dhe se hendbolli paska ec përpara. 

Pikërisht janë ata që hendbollin e kanë pru këtë ditë”, shkruan Kastrati në profilin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat