Debutuan për Kosovën

Hendboll

Debutuan për Kosovën

Më: 7 janar 2020 Në ora: 17:05
Debutuan për Kosovën

Portieri Liridon Zena, aloja Albin Xhafolli dhe qendra Leonard Gegaj kanë debutuar për Kombëtaren A të Kosovës në ndeshjet miqësore ndaj Kuvajtit.

Paraqitja e tyre ishte pozitive.

Zena, Xhafolli e Gegaj kanë rritur konkurencën në ekipin tonë kombëtar.

Prej tyre presim kontribut të madh për periudhë më të gjatë, shkruan në faqen e Federatës së Hendbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat