KHF Istogu pezullon stërvitjet - Bota Sot
KHF Istogu pezullon stërvitjet

Hendboll

KHF Istogu pezullon stërvitjet

Më: 13 mars 2020 Në ora: 15:14
KHF Istogu pezullon stërvitjet

KHF Istogu pezullon stërvitjet.

Ministrja e Kulturës Rinisë dhe Sportit znj.Vlora Dumoshi në takimin me përfaqësuesit e Komunitetit Olimpik kanë vendos që të pezullohen garat për kategoritë e reja junioreve, kadeteve dhe pionereve andaj si masë preventive kundër luftës së përgjithëshme Korona Virusit, KHF Istogu pezullon stërvitjet dhe të gjitha aktivtetet tjera të gjeneratave juniore, kadete dhe pionere.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat