Nuk përmbahet lojtarja më e mirë në Kosovë, provokim i radhës me veshje - Bota Sot
Nuk përmbahet lojtarja më e mirë në Kosovë, provokim i radhës me veshje

Hendboll

Nuk përmbahet lojtarja më e mirë në Kosovë, provokim i radhës me veshje

Nga: K. Goca Më: 14 prill 2020 Në ora: 17:10
Nuk përmbahet lojtarja më e mirë në Kosovë, provokim i radhës me veshje

Edhe pse ka kohë që u largua nga Kosova, nga dhjetoi i vitit të kaluar, duket se ende i vlon gjaku për vendin tonë, boshnjakes nga Podgorica e Malit të Zi, Esma Muratoviq, e cila vazhdon karrierën në ekipin San Jose Orebro të Ligës së dytë të Spanjës.

Esma vazhdon me veshje provokues por kësaj radhe në pjesën e poshtme dhe më së miri shikojeni në foto.

Esma është hendbollistja më e mirë e Kosovës për vitin 2019, që u shpall nga Federata e Hendbolli e Kosovës.

Ajo për shkak të virusit korona është në karantinë në qytetin Lanzaro të Spanjës, por vazhdimisht pyet për gjendjen  në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat