Dramë, cila më e mira në Kosovë?

Hendboll

Dramë, cila më e mira në Kosovë?

Nga: Kemajl Goca Më: 28 prill 2020 Në ora: 14:02
Dramë, cila më e mira në Kosovë?

Është duke u zhvilluar një dramë e madhe në shumicën e pozitave në hendboll (femrat), në anketën që po zhvillohet nga rubrika e sportit e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Deri me tash kemi publikuar nëntë të anketuar, ndërsa disa të tjera nuk do t’i publikojnë deri pak orë para përfundimit të anketës!

Garë e ashpër për formacionin më të mirë në periudhën 1999-2019, garë tepër e fortë për trajnerin më të mirë, për klubin dhe për hendbollisten më të mirë 1999-2019. 

Vetëm në ditën e sotme deri me tash kanë votuar katër, disa kanë vendosur të mbeten edhe anonim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat