Po erdhi në Kosovë nga Mali i Zi, do ta dridh tokën!

Hendboll

Po erdhi në Kosovë nga Mali i Zi, do ta dridh tokën!

Nga: Kemajl Goca Më: 1 maj 2020 Në ora: 15:45
Po erdhi në Kosovë nga Mali i Zi, do ta dridh tokën!

Motra e Dijanës, Suzana, luan në Kosovë për kampionen dhe lideren, klubin e hendbollit Istogu!

Dijana Ujkiq, që jeton e vepron në Tuz, është anëtare e kombëtares së Malit të Zi dhe e klubit rumun Gloria Buzau, ka bërë një fotografi të bukur dhe me një shikim simpatik, duket se nga Kosova. 

Disa thonë, se po erdhi ajo të luajë në Kosovë, do ta dridh tokën e shumë klubeve sepse dallon shumë për nga cilësia. 

Zor që mund të vijë të luajë për ekipet e Kosovë, për faktin se ajo kushton shumë shtrenjtë, të paktën siç flitet e përflitet ndër 10 mijë euro pagë as që do të diskutojë me asnjë klub.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat