Lojtarja më e mirë shqiptare, ushqen edhin me birrë të Nikshiqit...

Hendboll

Lojtarja më e mirë shqiptare, ushqen edhin me birrë të Nikshiqit...

Nga: Kemajl Goca Më: 8 maj 2020 Në ora: 12:54
Lojtarja më e mirë shqiptare, ushqen edhin me birrë të Nikshiqit...

Atraksion! Nuk merret me blegtori por kur ka kohë të lirë i përkushtohet natyrës po ashtu edhe viziton vendet ku ka dele, dhi, lopë etj.! 

Është merakli në kafshë, i çmon shumë dhe edhe përkujdeset për to. 

Në foto është hendbollistja më e mirë shqiptare Dijana Ujkiqi, reprezentuese e Malit të Zi dhe anëtare e klubit rumun Gloria Buzau. 

Image

Sipas fotos që kemi siguruar, Dijana me shumë kënaqësi e ushqen me birrë edhin apo keci si i thonë disa. 
Mahnitëse apo jo. 

Sportistja bukuroshe me aq pasion i kushtohet edhit, duket se ka edhe vet emocione me mënyrën se si e ushqen, duket se me birrë të Nikshiqit! Një freskim për edhin, duket se po i vije edhe shijshëm!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat