Çka do të vendoset në mbledhjen e FHK-së?

Hendboll

Çka do të vendoset në mbledhjen e FHK-së?

Më: 19 maj 2020 Në ora: 12:53
Çka do të vendoset në mbledhjen e FHK-së?

Bordi i Federatës së Hendbollit të Kosovës sot po e mban mbledhjen dhe do të vendoset për fatin e garave.

Përderisa futbolli me klube ka filluar përgatitjet, edhe klubet e hendbollit ka gjasë që të nisin nga 2 qershori!

Qëllimi është që ta përfundojnë kampionatin dhe të nxirret kampioni e fituesi i Kupës së Kosovës.

Gjithçka do të shihet sot se si do vendos bordi i FHK-së, njofton një burim brenda FHK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat