Ja si e mbajnë mbledhjen një federatë në Kosovë

Hendboll

Ja si e mbajnë mbledhjen një federatë në Kosovë

Më: 19 maj 2020 Në ora: 16:27
Ja si e mbajnë mbledhjen një federatë në Kosovë

Federata e Hednbollit e Kosovës është duke mbajtur mbledhje dhe në rrethana të jashtëzakonshme.

"Po mbahet mbledhja e Bordit të Federatës së Hendbollit të Kosovës, nën drejtimin e presidentit Eugen Saraçini.

Po diskutohen çështje me rëndësi për hendbollin e Kosovës, ndër të tjera edhe për stinorin e ndërprerë për shkak të pandemisë COVID -19", thuhet nga FHK.

FHK pritet të merr vendime të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat