Lojtaret nga Mali i Zi i bashkohen Istogut!? - Bota Sot
Lojtaret nga Mali i Zi i bashkohen Istogut!?

Hendboll

Lojtaret nga Mali i Zi i bashkohen Istogut!?

Nga: Kemajl Goca Më: 31 maj 2020 Në ora: 16:03
Suzana Ujkiqi

Nga nesër kampionja e Kosovës Istogu i fillon përgatitjen për garat e play-off-it në Superligën e Kosovës dhe për ndeshjet e Kupës.

Synimet e Istogut janë të gjitha trofetë. 

Burimet tona bëjnë me dije se nga nesër hendbollistja me përvojë, Suzana Ujkiqi, po ashtu edhe Natalia Milatoviq e Tina Hetemi, priten t’ju bashkohen kampiones. 

Istogu me trajnerin Faruk Shala pretendojnë të përgatiten sa më mirë dhe ta tregojnë fuqinë e një kampiones.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat