Istogu përgatitet me përkushtim  - Bota Sot
Istogu përgatitet me përkushtim 

Hendboll

Istogu përgatitet me përkushtim 

Nga: K. G. Më: 4 qershor 2020 Në ora: 15:23
Istogu përgatitet me përkushtim 

Kampionja në fuqi Istogu përgatitet me përkushtim për vazhdimin e kampionatit.

Klubi ka bërë të gjitha testet për hendbollistet dhe kanë dalë të gjitha negative.

Atmosfera është shumë e mirë brenda klubit dhe të bindura se do t’i mbrojnë të gjitha trofetë.

Trajneri Faruk Shala shprehet i bindur se me cilësinë që ka do të arrijë të dy trofetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat