Lojtari i Kosovës e gjeth komentatorin  - Bota Sot
Lojtari i Kosovës e gjeth komentatorin 

Hendboll

Lojtari i Kosovës e gjeth komentatorin 

Nga: K. Goca Më: 7 qershor 2020 Në ora: 16:13
Lojtari i Kosovës e gjeth komentatorin 

Zanati i berberit është diçka shumë e bukur sepse mund të kesh punë edhe me fytyra të ndryshme publike.

Ish portieri i klubit të hendbollit Prishtina, Edon Gashi, i cili jeton e vepron në New York, po punon me përkushtim.

Në foton më të re të publikuar, ai shihet duke e qethur ish basketbollistin Blerim Vuniqi, njëherë edhe komentator e redaktor i sportit në RTK.

Çka bën edhe më të bukur, se të dytë janë sportistë dhe e kuptojnë botën e njëri – tjetrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat