Trajneri shqiptar e ka gjetur çantën me para, ai i përkiste Gjokicës - Bota Sot
Trajneri shqiptar e ka gjetur çantën me para, ai i përkiste Gjokicës

Hendboll

Trajneri shqiptar e ka gjetur çantën me para, ai i përkiste Gjokicës

Më: 16 qershor 2020 Në ora: 15:40
Trajneri shqiptar e ka gjetur çantën me para, ai i përkiste Gjokicës

Gjen çantë me para dhe dokumenta, trajneri shqiptar shpërblehet për gjestin pozitiv.

Një trajneri boksi në Maqedoninë e Veriut i ka dorëzuar çantën me 800 euro dhe dokumenta ish-portierit të skuadrës së Vardarit në hendboll.

Naser Haruni gjeti një çantë me para dhe dokumente personale. Ai kërkoi adresën e pronarit të çantës dhe më pas ia dorëzoi në shtëpi.

Sipas mediave, çanta i përkiste Gjokica Stojanovskit. Ky i fundit e ka shpërblyer me 100 euro duke parë sjelljen e mirë të Harunit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat