Nexhdet Dobroshi: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Nexhdet Dobroshi: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Nexhdet Dobroshi: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 14:18
Nexhdet Dobroshi: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Ish portieri i gjeneratës së artë të hendbollit, Nexhdet Dobroshi, përgëzon për punën dhe kontributin gazetën kombëtare “Bota sot” dhe uron shumë vite tjera të suksesshme.

 “Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.

Me një respekt të madh në të gjitha sferat por edhe për ju si një gazetar i sportit me një kontribut në aktivitete e tua e në çdo lëmi të sportit.

Ju dëshiroj shëndet dhe suksese në të ardhmen”, uron Dobroshi, ish portieri prej më të mirëve që ka pasur Kosova, që ka mbrojtur me sukses për ish Borcin e Ferizajt në elitën e hendbollit ish jugosllav.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat