Dardan Gucati: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, ju faleminderit për kontributin  - Bota Sot
Dardan Gucati: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, ju faleminderit për kontributin 

Hendboll

Dardan Gucati: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, ju faleminderit për kontributin 

Nga: K. Goca Më: 26 qershor 2020 Në ora: 15:30
Dardan Gucati: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, ju faleminderit për kontributin 

Gjyqtari i hendbollit, Dardan Gucati, ka fjalë miradije për gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Ai e uron 25 vjetorin e gazetës “Bota sot” dhe i dëshiron edhe shumë e shumë vite tjera të suksesshme. 

“Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’.  

‘Bota sot dhe juve Kemajl, ju falënderoj shumë për kontributin për hendboll, jeni i palodhshëm dhe i pazëvendësueshëm”, uron Gucati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat