Gresa Gashi: Urime “Bota sot”, faleminderit për mbështetjen ndaj sportistëve - Bota Sot
Gresa Gashi: Urime “Bota sot”, faleminderit për mbështetjen ndaj sportistëve

Hendboll

Gresa Gashi: Urime “Bota sot”, faleminderit për mbështetjen ndaj sportistëve

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 15:37
Gresa Gashi: Urime “Bota sot”, faleminderit për mbështetjen ndaj sportistëve

Hendbollistja e talentuar Gresa Gashi përgëzon gazetën kombëtare “Bota sot” për 25 vjetorin e saj dhe uron edhe shumë e shumë përvjetor tjerë.

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’. 

Faleminderit për mbështetjen gjatë gjithë kësaj kohe, je punëtor i palodhshëm.

 Uroj shumë e shumë përvjetor të tjerë”, uron Gresa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat