Vili Haxhia dhe Vllaznia e Shkodrës: Urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Vili Haxhia dhe Vllaznia e Shkodrës: Urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Vili Haxhia dhe Vllaznia e Shkodrës: Urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 16:03
Vili Haxhia dhe Vllaznia e Shkodrës: Urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Vili Haxhia është një personalitet i shquar sportiv posaçërisht i hendbollit në Shqipëri.  Haxhia është anëtar i klubit të hendbollit Vllaznia nga Shkodra, klub me ambicie të mëdha, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

“Urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.

Mirënjohje nga ana ime dhe e gjithë KH Vllaznia Shkodër për punën e palodhur që bëni për promovimin e sportit dhe në veçanti të hendbollit zoti Kemajl, ku ne ju ndjekim me mjaft dëshirë. 

Dhe njëherë gëzuar përvjetorin e gazetës ‘Bota sot”, uron Haxhia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat