Enis Kastrati: Urime 25 vjetori, ’Bota sot’ po bën një punë të madhe  - Bota Sot
Enis Kastrati: Urime 25 vjetori, ’Bota sot’ po bën një punë të madhe 

Hendboll

Enis Kastrati: Urime 25 vjetori, ’Bota sot’ po bën një punë të madhe 

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 16:10
Enis Kastrati: Urime 25 vjetori, ’Bota sot’ po bën një punë të madhe 

Ish hendbollisti Enis Kastrati përgëzon gazetën “Bota  sot” dhe uron edhe shumë përvjetor të tjerë. 

“’Bota sot’ po bën një punë të madhe në shërbim të sportit sidomos të hendbollit. 

Uroj 25 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

Uroj edhe 100 vite të tjerë të suksesshme.  Është zë i fuqishëm i sportit”, uron Kastrati.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat