Kryetari i KH Prizrenit, Shalqini: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe gjithmonë jeni motiv shtesë - Bota Sot
Kryetari i KH Prizrenit, Shalqini: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe gjithmonë jeni motiv shtesë

Hendboll

Kryetari i KH Prizrenit, Shalqini: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe gjithmonë jeni motiv shtesë

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 17:23
Kryetari i KH Prizrenit, Shalqini: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe gjithmonë jeni motiv shtesë

Kryetari i klubit të hendbollit Prizreni, Syriha Shalqini, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Ai tha se “Bota sot” po jep një kontribut të madh në sportin në përgjithësi. 

“Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe ju falënderoj që gjithmonë keni qenë një motivim shtesë në shkrimet e juaja për rikthimin e Prizrenit në elitën e hendbollit kosovar.

Image

Me respekt kryesia e klubit Prizreni”, uron Shalqini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat