Valbon Shala: Shumë urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Valbon Shala: Shumë urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Valbon Shala: Shumë urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 17:35
Valbon Shala: Shumë urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’

Valbon Shala, hendbollist që po luan me sukses në Gjemani, tha se gazeta “Bota sot”, është një zë i fuqishëm i sportit.

“Shumë urime për 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.

Gazetë që po jep shumë për sport, në veçantë gazetari Kemajl Goca, puna e të cilit është e palodhshme dhe që po ua fut ndërmend njerëzimit që ka hendboll.

Uroj shumë e shumë vite të suksesshme”, uron Shala.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat