Kryetari i KH Prishtina, Edi Kolgeci: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Kryetari i KH Prishtina, Edi Kolgeci: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Kryetari i KH Prishtina, Edi Kolgeci: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 17:53
Kryetari i KH Prishtina, Edi Kolgeci: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Edi Kolgeci, kryetar i klubit me renome Prishtina (meshkujt), uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Kolgeci iu është mirënjohës gazetës për kontributin e madh dhe profesionalizmin që po tregon me shkrime të ndryshme për sportin e veçmas për hendbollin.

“Urime 25 vjetori i mediumit tuaj.

Urime të posaçme për ju i nderuar që gjithmonë jeni në përkrahje të sportit dhe sportistëve pa dallim”, uron Kolgeci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat