Sekretari i përgjithshëm i FHK-së, Gjinovci: Urime gazeta ‘Bota sot’ - Bota Sot
Sekretari i përgjithshëm i FHK-së, Gjinovci: Urime gazeta ‘Bota sot’

Hendboll

Sekretari i përgjithshëm i FHK-së, Gjinovci: Urime gazeta ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 21:17
Sekretari i përgjithshëm i FHK-së, Gjinovci: Urime gazeta ‘Bota sot’

Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Izet Gjinovci, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Gjinovci iu është mirënjohës gazetës “Bota sot”, për punën dhe hapësirën që iu jep sportit dhe në veçanti hendbollit. 

Ai i uron gazetës edhe shumë e shumë vite të tjera të suksesshme.

“Urime gazetës ‘Bota sot”, uron Gjinovci.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat