Arian Ibershimi, dashamirë i hendbollit shkodran: ‘Bota sot’, jetëgjatësi në këtë mision fisnik - Bota Sot
Arian Ibershimi, dashamirë i hendbollit shkodran: ‘Bota sot’, jetëgjatësi në këtë mision fisnik

Hendboll

Arian Ibershimi, dashamirë i hendbollit shkodran: ‘Bota sot’, jetëgjatësi në këtë mision fisnik

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 21:25
Arian Ibershimi, dashamirë i hendbollit shkodran: ‘Bota sot’, jetëgjatësi në këtë mision fisnik

Arian Ibershimi është dashamirë i hendbollit shkodran, mik i madh i Kosovës, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.  
Ibershimi shpesh vjen në Kosovë dhe përcjellë ndeshjet e hendbollit.

Ai është shumë i mishëruar me këtë sport.

“Me rastin e përvjetorit të 25 të medias 'Bota Sot', përfitoj nga rasti që t'ju përcjell urimet më të mira për ju në veçanti si përçues mjaft aktiv dhe i përkushtuar në fushën e sportit, si dhe të medias 'Bota sot' që  kontribuoni ta çoni dhe më përpara zërin e saj!

Dhe njëherë suksese dhe jetëgjatësi në këtë mision fisnik!”, uron Arian Ibershimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat