Blerim Beqiri: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot” - Bota Sot
Blerim Beqiri: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”

Hendboll

Blerim Beqiri: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 23:59
Blerim Beqirii në mes

Ish hendbollisti Blerim Beqiri, aktualisht trajner, tha se gazeta “Bota sot”, gjithmonë ka qenë krah i fortë i sportit.

“Urime 25 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Uroj që të keni edhe shumë përvjetorë”, uron Beqiri. 

Blerim Beqiri ka qenë prej lojtarëve më të mirë në vitet e pasluftës dhe ish reprezentues i Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat