Jeton Asllani: ‘Bota sot’, 25 vjet punë dhe sakrificë  - Bota Sot
Jeton Asllani: ‘Bota sot’, 25 vjet punë dhe sakrificë 

Hendboll

Jeton Asllani: ‘Bota sot’, 25 vjet punë dhe sakrificë 

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 00:55
Jeton Asllani: ‘Bota sot’, 25 vjet punë dhe sakrificë 

Ish hendbollisti jeton Asllani uron gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Ai tha se ‘Bota sot’ gjithmonë ka kontribuar dhe ka qenë afër sportistëve, sidomos hendbollistëve.  

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’. 

25 vjet punë dhe sakrificë, veçanërisht për të mirën e sportit, Kemajl Goca. Vazhdojmë tutje”, uron Asllani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat