Salihu: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, ju lumtë - Bota Sot
Salihu: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, ju lumtë

Hendboll

Salihu: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, ju lumtë

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 14:30
Salihu: Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, ju lumtë

Ish hendbollisti i Kastriotit të Ferizajt dhe Prishtinës, Valon Salihu, thur fjalët më të bukura për gazetën “Bota sot”.

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, juve dhe kolegëve tu. 

Duhet të jeni shumë krenar për punën që keni bërë, pa punët tuaj të palodhshme që shumë vet nuk e din nuk do e kishit pas këtë sukses. 

Urime edhe një herë, ju lumtë”, uron Salihu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat