Lojtari i Drenicës, Kastrati: Urime ‘Bota sot’, faleminderit për përkrahje  - Bota Sot
Lojtari i Drenicës, Kastrati: Urime ‘Bota sot’, faleminderit për përkrahje 

Hendboll

Lojtari i Drenicës, Kastrati: Urime ‘Bota sot’, faleminderit për përkrahje 

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 15:24
Lojtari i Drenicës, Kastrati: Urime ‘Bota sot’, faleminderit për përkrahje 

Hendbollisti prej më të mirëve në vendin tonë, Kushtrim Kastrati,  aktualisht luan për ekipin e Drenicës nga Drenasi, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Kastrati iu është mirënjohës ‘Botës sot’ që vazhdimisht e përkrah sportin dhe e mbështet edhe klubin Drenica. 

“Urime 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’.

Faleminderit për përkrahjen”, uron Kastrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat