Mimoza Rashica: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Mimoza Rashica: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Mimoza Rashica: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 19:22
Mimoza Rashica: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Ish hendbollistja e mirënjohur, Mimoza Rashica, ka fjalë të fuqishme për gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Ajo uron 25 vjetorin e gazetës dhe edhe shumë e shumë vite tjera.  

“Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’. 

Uroj shumë e shumë vite tjera, ndërsa gazetarit, Kemajlit, shëndet, gazetari që gjithmonë shkruan për sport. 

I jemi mirënjohës gazetës ‘Bota sot”, uron Rashica.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat