Prof. Ismet Jupa: Urimet më të mira për gazetën ‘Bota sot’ - Bota Sot
Prof. Ismet Jupa: Urimet më të mira për gazetën ‘Bota sot’

Hendboll

Prof. Ismet Jupa: Urimet më të mira për gazetën ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 19:36
Prof. Ismet Jupa: Urimet më të mira për gazetën ‘Bota sot’

Ish selektori i kombëtares së Kosovës (femrat), prof. Ismet Jupa, uron me përzemërsi gazetën ‘Bota sot’.

“Uroj 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’. Urimet më të mira për gazetën ‘Bota sot’.

Gazeta ‘Bota sot’ trajton tema të ndryshme sportive dhe me interes të përgjithshëm.

Uroj shumë e shumë vite tjera të suksesshme”, uron prof. Jupa.

Prof.. Jupa është trajneri më i mirë që ka pasur Kosova, që ka kontribuar shumë edhe në vitet e 90-ta për mbajtjen gjallë të hendbollit dhe sportit në përgjithësi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat