Enver Latifi: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Enver Latifi: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Hendboll

Enver Latifi: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 27 qershor 2020 Në ora: 20:33
Enver Latifi majtas, Faik Prekazi në mes dhe Isak osmani djathtas

Ish gjyqtari i mirënjohur, Enver Latifi, ka fjalë miradije për gazetën ‘Bota sot’. 

Ai uron 25 vjetorin e gazetës dhe edhe shumë e shumë vite tjera. 

“Urime 25 vjetori i Gazetës ‘Bota sot’. 

Uroj edhe shumë vite tjera me suksese të mëdha”, uron Latifi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat